Poprawiny z DJ - DJ na Wesele i Poprawiny Wodzirej Wedding DJs

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Poprawiny z DJ

Dla DJ i Wodzireja są dwa typy poprawin.

Pierwsze to te które gram po prowadzonym przeze mnie weselu i drugie które gram bez wiedzy co na weselu się działo.
To duże różnice, bo w pierwszym przypadku już wiem, jak i z kim mogę zrobić świetną zabawę, a w drugim muszę to wszystko odkryć.
Wcale mnie to ogranicza, bo bardzo szybko swoim okiem dokonam analizy, jak i dobiorę optymalne podejście do stanu humoru i kondycji gości.
Na poprawinach mogę zaproponować rozwiązania mniej ingerujące w kondycję gości, bo po weselu jest z nią różnie. Świetnie sprawdza się karaoke w którym swoje popisy wokalne mogą przedstawić Wasi goście. Zabawa murowana ! Choć najczęściej niekoniecznie na najwyższym wokalnym poziomie ;)
Kolejnym elementem porawin mogą być zabawy i konkursy które urozmaicą jeszcze bardziej podsumowanie wesela.
Wszystkie te elementy skutkują rozluźnieniem atmosfery i chętnych do szaleństw na parkiecie przy muzyce do tańca na poprawinach nie zabraknie.
Jest też ważny warunek do spełnienia. Wasi goście muszą mieć wolny poniedziałek i nie przygotowywać się na powrót do domu. Uwierzcie, wtedy będzie drugie wesele. A jak jeszcze właściciele sali nie będą oponować, wystarczy jedzenia i picia to może nas zastać nawet 1 w nocy, co miałem niejedokrotnie przyjemność przeżyć :)
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego