CENY DJ KOSZT - DJ NA WESELE Wodzirej Poprawiny WESELA DJ's

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

CENY DJ KOSZT

Cena i koszt DJ Wodzireja na Wesele i Poprawiny

Cena to jeden z ważniejszych dla Was czynników który decyduje o wyborze konkretnego DJ i Wodzireja na swoje wesele i poprawiny.
Tymczasem tak naprawdę dziś możecie znaleźć

DJ na Wesele za kwoty rzędu od 500,- do 8000,- złotych.

Oczywiście zdarzają się wyjątki w obie strony, ale to jednak w takich ofertach cenowych będziecie wybierać. A warto pamiętać że jakość usługi zwiększa jej poziom.
Mocną zaletą mojej oferty jest to że nie ma ścisłych godzin. Czyli że jeśli jest 5 rano, a goście chcą się bawić, to bez dopłat gram dalej. Tu jednak wolałbym dotychczasowych rekordów już nie bić, bo aktualny z 2014 r to wesele zakończone 15 minut przed 9 rano, a poprawiny rozpoczynały się o 14 i trwały do 1 w nocy :) Tak więc zawsze proszę o rozsądek.

Skąd te ceny na usługę DJ ?

Kwestią jednak najważnieszą jest, skąd dana cena wynika. Słaby sprzęt i umiejetności niektórzy rekompensują niską ceną. Gorzej jak jeszcze do tego nie posiadają doświadczenia i żadnego sprawdzonego programu. Tymczasem za umiejętnościami i zapleczem sprzętowym idzie wyższy koszt takiego DJ Wodzireja na wesele i poprawiny.
Czasem gdy planowane jest bardziej przyjęcie niż wesele oczekujecie zredukowanej ceny. Niestety to tak nie działa bo im mniejsza impreza tym więcej pracy ma DJ Wodzirej by osiagnąć zamierzony efekt. A po drugie ilość terminów jest zawsze ograniczona, tak jak w moim wypadku do weekendów lub świąt. Chyba że decydujecie się na

Wesele w tygodniu wtedy rabat

jest pewny i całkiem niemały.
Teraz zapewne wypadałoby podać konkretne kwoty.
Niestety jako że Wasze życzenia czasem nawet i mnie zaskakują, trudno jest bez rozmowy z Wami taki koszt nakreślić. Możecie być pewni że oscyluje on w połowie podanych stawek. Tu też należy doliczyć ewentualny dojazd lub wynajęcie noclegu gdy mamy do czynienia z dwudniowym świętowaniem. Czyli najlepiej przygotować się na pytania typu: termin i gdzie. Następnie jaka ilość gości i wielkość sali oraz na ile dni.
Orientacyjne czasy trwania:

- Wesele od 10 do 13 godzin plus montaż i demontaż sprzętu po 2 godziny.

- Poprawiny od 6 do 10 godzin plus montaż i demontaż sprzętu po 2 godziny.

 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego