Koszt - DJ NA WESELE Wodzirej Poprawiny Cena WESELA Oczepiny Muzyka

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Koszt

Cena i koszt DJ Wodzireja na Wesele i Poprawiny

To jeden z ważniejszych dla Was czynników który decyduje o wyborze konkretnego fachowca na twoje wesele i poprawiny. Tymczasem tak naprawdę dziś możecie znaleźć

DJ na Wesele w cenie od 500 do 8000 PLN

Oczywiście zdarzają się wyjątki w obie strony, ale to jednak w takich ofertach cenowych będziecie wybierać. A warto pamiętać że jakość usługi zwiększa jej poziom. Mocną zaletą mojej oferty jest to że nie ma ścisłych godzin. Czyli jak mamy 5 rano, a goście chcą się bawić, to bez dopłat gram dalej. Tu jednak wolałbym dotychczasowych rekordów już nie bić, bo aktualny z 2014 r to wesele zakończone 15 minut przed 9 rano, a poprawiny rozpoczynały się o 14 i trwały do 1 w nocy. Tak więc zawsze proszę o rozsądek.

Skąd te ceny na usługę DJ

Kwestią najważnieszą jest, skąd dana cena wynika. Słaby sprzęt i umiejetności niektórzy rekompensują niską jej wartością. Gorzej jak jeszcze do tego nie posiadają doświadczenia i żadnego sprawdzonego programu. Tymczasem za umiejętnościami i zapleczem sprzętowym idzie wyższy koszt takiego DJ Wodzireja na wesele i poprawiny. Czasem gdy planowane jest bardziej przyjęcie niż wesele oczekujecie zredukowanej ceny. Niestety to tak nie działa, bo im mniejsza impreza tym więcej pracy ma DJ Wodzirej by osiagnąć zamierzony efekt. A po drugie, ilość terminów jest zawsze ograniczona, tak jak w moim wypadku do weekendów lub świąt. Chyba że decydujecie się na Wesele w tygodniu wtedy rabat jest pewny i całkiem niemały.

Koszt Wesela

Teraz zapewne wypadałoby podać konkretne kwoty. Niestety jako że Wasze życzenia czasem nawet i mnie zaskakują, trudno jest bez rozmowy z Wami taki nakreślić. Możecie być pewni że oscyluje on w połowie podanych wcześniej stawek. Tu też należy doliczyć ewentualny dojazd, lub wynajęcie noclegu, gdy mamy do czynienia z dwudniowym świętowaniem. Najlepiej przygotować się na pytania typu: termin i gdzie. Następnie jaka ilość gości i wielkość sali, oraz na ile dni. Orientacyjne czasy trwania: Wesele od 10 do 13 godzin, plus montaż i demontaż sprzętu, po 2 godziny. Poprawiny od 6 do 10 godzin, plus montaż i demontaż sprzętu, po 2 godziny.
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego