Weselny - DJ NA WESELE Wodzirej Poprawiny Cena WESELA Oczepiny Muzyka

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Weselny

Jako DJ i Wodzirej na Wesela

oferuję swoje bogate doświadczenie i pasję tworzenia atmosfery, które są niezbędne by Wesele było sukcesem. Staram się zaskarbić sobie sympatię Waszych gości przeróżnymi trikami wodzirejskimi i konferansjerskimi. Swoją pracę rozpoczynam już przed wejściem na salę, zaraz po przywitaniu Państwa Młodych przez Rodziców. Już wtedy przejmuję inicjatywę, by przedstawić się wszystkim w niecodzienny sposób. To najsztywniejszy moment Wesela na który znalazłem świetne urozmaicenie. W mojej asyście wszyscy zapraszani są do środka na pierwszy toast, który też nagle przeistaczam w część rozrywkową. W zależności czy weselnicy złożyli życzenia po ceremoni zaślubin czy nie, zapraszam do składania życzeń bądź na obiad weselny. Nie wyobrażam sobie by nie grała wciąż muzyka. Wszystkie przerwy w zabawie wypełnione są tłem muzycznym, by goście również mogli ze sobą swobodnie porozmawiać. Po obiedzie uroczyście zapowiadam...

Pierwszy Taniec Państwa Młodych

i podchodząc do nich wyprowadzam ich na środek parkietu. W specyficzny sposób dbam by wszyscy zaproszeni po zakończeniu Pierwszego Tańca znaleźli się na parkiecie. Robię to na tyle skutecznie że nikt nie oponuje. Pierwszy blok taneczny nie należy do tych najdłuższych ale i tak średnio trwa ok 25 minut.

DJ na Wesele WODZIREJ

W zależności od atmosfery skupiam się na zintegrowaniu gości weselnych w jedną zgraną ekipę bawiących się. Jest na to kilka sprawdzonych metod których ujawnienia się tutaj nie spodziewajcie. Wiele z tych skutecznych rozwiązań to autorskie pomysły które chronię, bo wypracowałem je sam w ciągu wielu lat. Oczywiście po podpisaniu umowy w trakcie ustalania szczegółów z Parą Młodą przed weselem, wszystkie rozwiązania omawiamy by dopasować je do charakteru i temperamentu zaproszonych. Im więcej wiem od Państwa Młodych tym swobodniej się poruszam wśród weselników. Spodziewajcie się mnie z mikrofonem wręcz za swoimi plecami z trafnym komentarzem lub niecodziennym wstępem do kolejnego punktu wesela. Pilnuję jednocześnie żelaznej zasady ! Aby nie zdominować wesela swoją osobą oraz rolą prowadzącego i przez cały czas umiejętnie kieruję uwagę na Młodą Parę. Potężnym orężem w moich rękach jest nowoczesny sprzęt i wiele urządzeń które wspomagają moją pracę. Wolę mieć na weselu dwa razy mocniejszy niż potrzeba i coś jeszcze w zapasie w wypadku awarii. Przyjmę również od Was listę utworów ale pod jedym warunkiem. Będzie ograniczona do maksymalnie 50-60 tytułów. Niestety mialem do czynienia z upartym Panem Młodym który dostarczył liste zawierającą 300 pozycji i w trakcie Wesela zażądał grania po kolei z listy.

Recepta na SUPER WESELE z DJ

Wszelkie poradniki i układy nagrań z internetu gdyby były trafione i uniwersalne dla każdej imprezy pozbawiłyby mnie pracy. To drobne niuanse i zachowania na parkiecie decydują w którym kierunku poprowadzę dalej zabawę. Gdybyście mi zawiązali oczy i nie pozwolili się obserwować, a tym samym wyciągać wnioski to zrobiłbym klapę a nie wesele. Ważne w trakcie zabawy jest wyważenie wszystkich elementów by nie przeładować programu wesela i zrównoważyć tańce, zabawy i fragmenty uroczyste. Tak właśnie wygląda recepta na SUPER WESELE :)
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego